Biuro rachunkowe Mirka Hirsz Sierakowice
Kontakt

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe. Pomagamy w sprawach formalnych i urzędowych, reprezentujemy naszych Klientów przed różnego typu instytucjami, a także prowadzimy regularne konsultacje. Nasze usługi rachunkowe opierają się na obustronnym zaufaniu oraz na bogatej wiedzy i doświadczeniu naszej kadry. Wysoki standard obsługi Klienta, doskonała atmosfera współpracy, a przede wszystkim wydajność i profesjonalizm, to z pewnością cechy, na które mogą Państwo liczyć decydując się na skorzystanie z usług naszego biura rachunkowego.

Kompleksowa Obsługa Księgowa

Świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz rachunkowe. Zadbamy o pełną rachunkowość Twojego przedsiębiorstwa i staranne prowadzenie ksiąg rachunkowych, oferując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Przekażemy również rzetelną i pełną informację dotyczącą sytuacji majątkowej, służymy profesjonalnym wsparciem podatkowym i gospodarczym.

Dowiedz się więcej...

Kompleksowa Obsługa Kadrowo-Płacowa

Bez problemu przygotujemy za Ciebie dokumenty dla nowozatrudnionych pracowników, założymy i poprowadzimy akta osobowe, przygotujemy wypowiedzenie umów o pracę, zerwanie współpracy, itp.

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa to nie tylko naliczanie pensji, odprowadzanie podatków i naliczanie składek ZUS. To również, podobnie do obsługi księgowej, reprezentacja przez instytucjami państwowymi, m.in. ZUS i PIP- oraz udział w kontrolach.

Dowiedz się więcej...

Wsparcie biznesu

Księgowość i rachunkowość to nasza specjalność, dlatego klientów rozpoczynających swój pierwszy biznes zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług.

Dowiedz się więcej...

Biuro rachunkowe Mirosława Hirsz 83-340 Sierakowice
ul. Św. Floriana 8
NIP: 589 181 38 29
Tel. 507 952 528
e-mail: mirka-hirsz@wp.pl
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl